jaka dieta i cwiczenia zeby schudnac

jaka dieta i cwiczenia zeby schudnac

Rozwiązywanie Misterium migreny

o migreny

Migrena jest silny ból głowy, który ma tendencję do nawrotów objawy takie jak nudności i wymioty. Ból jest zwykle po jednej stronie głowy i nie jest dodany wrażliwość na jasne światło i dźwięki. Poruszanie się może sprawić, że bóle głowy czują się gorzej. Chociaż istnieje wiele rodzajów bólów głowy, migreny klasycznej i powszechne są dwie główne odmiany. Ludzie z migreny są nazywane migreną. Około 15% ludności ma wpływ migreny. wpływają trzy razy więcej kobiet niż mężczyzn. Ponad 80% pacjentów z migreną mają członków rodziny, którzy są regularnie dotkniętych migreny. migreny wyraźnie dzielą się na trzy rodzaje. Oni są:

Migrena bez aury (wspólnej migreny): Rachunkowość 80% wszystkich bólów głowy migrenowe, bez aura widział ten wspólny migrena wpływa na osobę.

Migrena z aurą (migrena klasyczna): zazwyczaj poprzedzone aurą, ten typ migreny jest znacznie gorsza niż zwykła migrena. Zazwyczaj, gdy aura się mówi się, że zaburzenia widzenia, czyli zarysy świateł lub postrzępionych jasnych obrazów.

Stan migrainosus: Generalnie, długotrwałe migrena, że ??nie odejdzie sam.

Przyczyny migrenę

Bractwo medyczne uważa, że ??migreny są spowodowane przez chemiczne lub elektryczne problemem w niektórych częściach mózgu. Kluczowym elementem jest migrenowy ból głowy zmiany przepływu krwi w mózgu. Zgodnie z hipotezą, układ nerwowy reaguje na spuście, takich jak stres, tworząc w skurcze tętnic nerwowych bogate u podstawy mózgu. Skurcze zwężenie tętnic zaopatrujących kilka krew do mózgu, w tym tętnic ze skóry głowy i szyi. Ponieważ te tętnic zacisnąć, przepływ krwi do mózgu jest zmniejszona. W tym samym czasie, zlepiania płytek krwi i uwolnienie chemicznej nazwie serotoniny, który działa również jako silny constrictor tętnic. To jeszcze bardziej zmniejsza dopływ krwi i tlenu do mózgu.
Artykuł napisany przez: