jaka dieta odchudzajaca przy karmieniu piersia

jaka dieta odchudzajaca przy karmieniu piersia

Audrey Hepburn Moda i Styl

Audrey Hepburn urodziła się 4 maja 1929 roku, a zmarł 20 stycznia 1993. Była to najbardziej niezwykły i wspaniały ikona 1950 roku. Wyglądała niemal każdej zwykłej dziewczyny, ale było jak nikt inny. Audrey Hepburn-Ruston była wielokrotnie nagradzana aktorka, ikona stylu, modelka, ambasador humanitarna i UNICEF. Pracowała ciężko, aby stać się baletnicą, ale skończyło się na tym znanym i najlepiej opłacaną aktorką na świecie filmu.

jaka dieta odchudzajaca przy karmieniu piersia

Każdy z jej filmów został wzbogacony o jej oryginalnym obecności i ona pozostała ukochana za to, że wyjątkowy. Audrey była pełna wdzięku, wesoły, piękny, inteligentny i pewny siebie. Większość rodzajów odzieży i obuwia projekty są nazwane po nią, jak jej wybory moda stała się czynnikiem wpływu. Audrey Kolekcja obejmuje wąskie spodnie, spodnie Capri, black turtleneck, baleriny, mała czarna sukienka, jedwabny szal, wieczorowej sukni, kapelusz i płaszcz. Audrey nie zaleca kobietom ślepo jej wybór odzieży. Jej porady dla kobiet było mieć odpowiednią postawę wobec życia i ciała. Audrey wziął ubranie, które nadaje jej ciało, a nie dlatego, że były innowacyjne. Była ekspertem w tworzeniu własnych spojrzenia.

jaka dieta odchudzajaca przy karmieniu piersia

Miała możliwość tworzenia szafę dopiero po zrozumieniu tego, co cięć będzie wyglądać dobrze na nią. Audrey wierzył w ubieranie dla wygody i jej balet mieszkania były bardzo praktyczne, jak i wyrafinowane. Miała swoje własne przekonania i jadł to, co jej się podoba , używając jej zdrowego rozsądku, aby utrzymać zdrową zbilansowaną dietę. Audrey Hepburn była optymistką, kto znał piękno zaczęło się od wewnątrz i ubrania w szafie nie robi żadnej różnicy. Miała pozytywne nastawienie do życia i hojności dla ludzi wokół niej. Wierzyła prawdziwy uśmiech może nawet zrobić najprostszy strój wyglądać świetnie.

Dowiedz się więcej o Audrey Hepburn Moda tutaj

Artykuł napisany przez: