jaka dieta sprzyja zajsciu w ciaze

jaka dieta sprzyja zajsciu w ciaze

Work Out, Get Skinny i nadal zachować swój tyłek

Często, kiedy ludzie wyszło, szczególnie panie, oni martwić o utratę ich tyłki. Spójrzmy prawdzie w oczy, kolba jest skomplikowana część ciała kształtować dokładnie. Jeśli chcesz zrzucić trochę tłuszczu z organizmu, nie może naprawdę chcesz rzucić cali swojej kambuz też.

To było moje pierwsze pytanie, kiedy zacząłem widząc osobistego trenera kilka miesięcy temu. Czy mogę schudnąć, ale zrobić mój tyłek okrągłe? Trener przyznał, było to uzasadnione pytanie, ale nie był pewien, jak na nie odpowiedzieć. Powiedział mi, że trening mięśni i cardio dostanie mnie w najlepszej formie w moim życiu, jednak moja tylna staną stonowanych i, w rezultacie, być mniejsze. „To normalne,” powiedział.

„Mów za siebie,” pomyślałem. „Mój mąż lubi mój okrągły tyłek.” Martwił się o mnie w pracy, bo nie chce mi muskularny wygląd.

Trener siłownia wiedział dużo o pracy na zewnątrz, ale najwyraźniej bardzo niewiele wie o byciu kobietą. Moim celem nie było takie samo jak u mężczyzny, a nawet płci żeńskiej kulturysta. I pragnął kształtować się i budować mięśnie, ale nie tracą swoje krzywe i kobiecość.

Zacząłem myśleć, moim celem było śmieszne i niemożliwe do czasu myślałem o tajnych modeli w Wiktorii. Można odbijać ćwierć off każdego z tych dziewczyn, a przecież są jeszcze ideał sexy, kobiece kobiety. Ich physiques wydają długa i elastyczna, ale są również bardzo pasuje.

To wtedy zacząłem na moim dążeniu, aby dowiedzieć się, jak zadbać o formę, nie tracąc mój kobiecy kształt.

Oto kilka rzeczy nauczyłem się:

Joga

Wiem, że wydaje się, że joga jest przesadzone. Przed próbowałem to, to nie wydaje się to może faktycznie zmienić kształt mojego ciała, ale raczej tylko poprawić elastyczność i relaks. Potem zacząłem zauważać, że prawie wszystkie kobiety, którzy mieli typ ciała chciałem wymienione Joga w ramach swoich procedur fitness.
Artykuł napisany przez: