jaka dieta za delegacje zagraniczna

jaka dieta za delegacje zagraniczna

Utrata włosów jest Deprymujące dla mężczyzn – dla kobiet może to być po awarii

W badaniu kobiet, które ucierpiały z powodu zauważalnej utraty włosów, pół mówili, że poważnie rozważał samobójstwo, a druga połowa powiedział, że źle wpłynęło na ich małżeństwo. Jest to oczywiście warunek, który zasługuje na poważne traktowanie przez lekarzy, ale do niedawna nie było wyraźny brak zainteresowania.

„Wielu ludzi wrażenie, że lekarze nie są zainteresowani jeśli go zobaczyć ich o wypadaniu włosów”

„To nie jest zagrażająca życiu, to nie jest nawet bolesne. Ale to może zrujnować życie ludzi. „

Włosów naturalnie zmiany w grubości i jakości w różnych okresach życia. Po porodzie, na przykład, wiele kobiet są one czasowo „linienia”, jak zmienić ich hormony. Po menopauzie także obniżony poziom hormonów z reguły pozostawiają włosy trochę cieńsze. Ale jeśli twoje włosy zaczyna wypadnięciem, nie tylko zaakceptować.

„To jest problem medyczny, a nie problem kosmetyczny”

„To powinien być zawsze badane w celu określenia, czy jest to stan, który wymaga leczenia tła.

Wypadanie włosów może przyjąć jedną z kilku różnych formach. Z łysienie plackowate, włosy zaczyna wypadnięciem w plastry. Może to trwać do istnieje żadna pozostawił na ciele – choć jedna trzecia chorych po prostu rozwijać jednorazową łysina, po czym włosy odrastają i nigdy nie powoduje żadnych dalszych problemów. Łysienie plackowate (uważany za warunek autoimmunologiczne, w których organizm atakuje sam siebie) mogą być wywołane przez warunki tarczycy, anemii, szczepień czy stresu. Tendencja do tego rodzaju łysienia niekiedy przebiega w rodzinach, wraz z astmą i wyprysk.

męski wzór łysienia lub łysienie androgenetica, może mieć wpływ na kobiety też. Włosy stają się cienkie lub pozostawia łysina na czubku głowy. Może to wskazywać na problemy hormonów albo spowodowane przez chorobę, taką jak zespół policystycznych jajników lub w reakcji na progestagenów w niektórych antykoncepcyjne lub HRT tabletek.

Artykuł napisany przez: