jaka diete trzeba stosowac przy cukrzycy

jaka diete trzeba stosowac przy cukrzycy

Kinezjologii stosowanej – Wyjaśnienie badania mięśni

Nasze ciała zawierają wszystkie składniki niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich narządów, tkanek, nerwów, mięśni, itd …. a wszystko to w doskonałej równowadze strukturalnie i chemicznie (takie jak hormony). Pod wpływem stresu, nasz organizm przystosowuje się do radzenia sobie ze stresem fizycznym od grawitacji, napinając, podnoszenie, zrazy i słoików i stres diety, stres psychiczny, brak snu, ćwiczeń i prawidłowego odżywiania.

Zdarza się, że poddaje się kombinacji naprężeń poza co organizm może dostosować się. Gdy to nastąpi, nasze ciała rzeczywiście zamknąć lub wyłączyć pewne części ciała w celu ochrony innych części. Jest to bardzo podobne do przełączników wyłącznika w naszym domu wyłączanie czy okablowanie jest przeciążony.

jaka diete trzeba stosowac przy cukrzycy

Te systemy, które zamknięty może obejmować nerwy, naczynia krwionośne, drenaż limfatyczny, mięśnie, a rzeczywiste narządów. Tutaj widzimy, że jeśli systemy te są pozostawione wyłączony przez dłuższy czas, niesprawności i choroba może wystąpić w tkankach zaangażowanych. Może to spowodować problemy żołądkowe, awarie nerek, zaburzenia serca, ból, bóle głowy, bóle pleców, itp To zależy wyłącznie od tkanek zaangażowanych. Wraz z tych systemów jest wyłączone, mięśnie są zablokowane i nie działają.

Zdrowia pochodzi z wnętrza ciała. Ważne jest, aby pamiętać, że tak długo, jak wszystkie części ciała pracują normalnie, dobry stan zdrowia będzie efekt końcowy.

Każdy mięsień ciągnięcia w jednym kierunku w organizmie przeciw wynosi innym mięśni z drugiej strony ciągnącej się w przeciwną stronę. Jeśli jeden mięsień ciągnie się 90 funtów ciśnienia, mięsień, że sprzeciwia się on również wyciągnąć z 90 funtami ciśnieniem. Tak długo, jak wszystkie mięśnie są zrównoważone, nasz kręgosłup wyprostowany odbywa się w normalnym położeniu.
Artykuł napisany przez: