jaka dieta aby pozbyc sie tradziku

jaka dieta aby pozbyc sie tradziku

Uzdrowienie przewlekłej choroby z Energy Healing

Jeśli czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie dlatego, że Ty lub ktoś jesteś blisko cierpi na jakąś chorobę przewlekłą. Być może próbował wielu sposobów na uzyskanie lepiej: medycynę konwencjonalną, różne terapie alternatywne, zmiana diety. Choć wydaje się to czasem do pracy na chwilę, często nie daje trwałego, zrównoważonego poprawę szukasz.

jaka dieta aby pozbyc sie tradziku

uzdrawiającej energii może być bardzo pomocne w takich sytuacjach. Ja sam się wyleczyć przewlekłej choroby (zespół przewlekłego zmęczenia lub M. E.), i widziałem wielu przyjaciół i klientów dążyć do zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia za pomocą bioenergoterapii.

Tak więc, w jaki sposób uzdrawiania energią działa? Opiera się ona na założeniu, że wszystko jest energią; jest to oczywiście nic nowego: Indianie mówili o „siły życiowej” lub „prana”, a chiński o „chi” od czasów starożytnych. W ten sposób patrzenia na świat, jesteśmy czymś więcej niż tylko nasze fizyczne ciała: jesteśmy nasze ciała energii lub są zbyt aura.

jaka dieta aby pozbyc sie tradziku

Gdy się rodzimy, nasze pola energetyczne są szeroko otwarte. Tak więc, kiedy rzeczy, które są trudne do opanowania się z nami, czujemy się zupełnie wpływu. Te rzeczy mogą być celowe nadużycie, jak krzyczy lub przemocy fizycznej nawet od rodzica lub innej osoby dorosłej. Często jednak to, co się z nami stanie energetycznie nie są zamierzone, i prawie zawsze nieprzytomny. Tak więc, nowa, młoda matka może odczuwać niepokój do swojego nowego dziecka – a dziecko będzie odebrać tego niepokoju i lęku. Albo, bardzo często , nowy brat przyjdzie, a starsze dziecko będzie sobie sprawę, że nie są pępkiem świata – które mogą być bardzo bolesne.

Z biegiem czasu, oczywiście, mamy „mądrych” do tego, a zaczyna się rozwijać strategie nie odczuwają emocje, które są bolesne dla nas.
Artykuł napisany przez: