jaka dieta bez woreczka zolciowego

jaka dieta bez woreczka zolciowego

Więc rozwijać to, co można nazwać energiczny pokryciem obudowy. To nie jest rzadkością w przypadku osób nagle pamięta coś z dzieciństwa, który wyjaśnia wzorce w dorosłym życiu. Na przykład, byłem w warsztacie bioenergoterapii niedawno, a jeden z uczestników powiedział nagle, że pamiętał decydując wieku 7, że uda im życie na własną rękę, a nie być w pełni otwarty do miłości od innej osoby, jak ktoś miał ich zawieść tak źle.

Choć tego typu decyzji, może mieć zasadnicze znaczenie dla przetrwania 7-letni, to łatwo zrozumieć, w jaki sposób może stać się destrukcyjne, jeśli jest ona prowadzona w dorosłym życiu. W tym przypadku osoba była w stanie zobaczyć, jak zostały one powstrzymując w intymnych związkach i przyjaźni, a nie uczucie i znalezienie miłości i połączenie ich życzenia.

Te blokady energetyczne mogą manifestować na wiele innych sposobów. Na przykład, jest to dość powszechne, gdybyśmy były krytykowane jako dziecko być nieproporcjonalnie wpływem krytyki ze strony szefa lub przyjaciela lub kochanka jako osoba dorosła. Albo możemy mieć alergię na określonego rodzaju żywności, ponieważ został zmuszony na nas dziecko w agresywnej sposób. Często fakt, że mamy „nieproporcjonalną” reakcję na sytuację jako dorosły może być wskazówką, że coś jest z przeszłości, które muszą zostać przeanalizowane i zwolniony.

jaka dieta bez woreczka zolciowego

To wszystko jest bardzo dobrze, ale można się zastanawiać, co to wszystko ma do czynienia z chorobą przewlekłą.

Cóż, zatory energetyczne, które tworzą się bronić dosłownie zablokować naszą siłę energetyczną lub życia. Z czasem te blokady mogą być tak poważne, że nasza siła życiowa jest poważnie uszczuplone, a to może objawiać się jako pewnego rodzaju choroby lub choroby.

Droga do odnowy biologicznej z bioenergoterapii działa poprzez „warstw” z zablokowanymi energii z przeszłości.
Artykuł napisany przez: