jaka dieta i cwiczenia na kaloryfer

oNitroglycerin (marka: Nitrostat)

oPain zabójcy (albo nadużywanie lub wycofanie z nich)

oReserpine zawierające leki (nazwy handlowe: Ser-ap-Es, Hydropres, Regroton)

oTheophylline (marka: TheoDur Theo-24)

migrena przewodnik

Po jeździł pociągiem migrenowych kilkakrotnie, może masz aurę akty jak gwizdek ostrzegawczy zbliżającego się bólu głowy. Ból buduje powoli i stopniowo, dopóki nie są w żadnym stanie tolerować jasnego światła i głośne dźwięki. Można nawet poczuć mdłości lub wymiotów skończyć. Leżenie w ciemnym i cichym pomieszczeniu jest jedynym środkiem, który pomoże Ci jeździć na nim.

Choć naukowcy wciąż debatować dokładnych mechanizmów w mózgu, które powodują migreny, istnieje postęp pomógł im znaleźć leki, leczenie, które może albo zostać podjęte jak najszybciej migrena zapala się lub podjętych na codzień, aby pomóc w zapobieganiu migreny.

Ten poradnik pomoże Ci rozważyć plusy i minusy różnych zabiegów, które pomogą ustalić najlepszy kierunek działania dla migreny.

Chociaż wiele można zrobić, aby zapobiec wystąpieniu migreny, takich jak regularne ćwiczenia, unikanie wyzwalaczy stres i utrzymać pod kontrolą – większość ludzi z migreny będzie potrzebował leków. Opatrznościowo opcje leki na migreny rozszerzyliśmy znacznie w ostatnim dziesięcioleciu, co pomaga utrzymać migrena zakłócenia do minimum.

leki migreny mogą być podzielone na dwie główne kategorie leczenia migreny. Oni są:

oacute – Zrobione po wystąpieniu migreny

oPreventive – przyjmować codziennie, aby odeprzeć migreny

oVarious nietradycyjne i powstające terapie mogą być pomocne w niektórych przypadkach zbyt

Artykuł napisany przez: