jaka dieta jest dobra na potencje

jaka dieta jest dobra na potencje

Zrozumienie Hair Growth

Istnieje około 80000 do 150000 pęcherzyków na ludzkiej skórze głowy, lecz nie wszystkie są wydajne w tym samym czasie. Wzrost włosów ma charakter cykliczny i włosy rosną około 1000 dni (3 lata), a następnie opiera się na około 100 dni (3 miesiące). ‚Cykl włosów „waha się między ludźmi i zależy od wieku, diety, zdrowia, itp Podczas odpoczynku, stare włosy z ostatniego cyklu’ Hair ‚pozostaje w pęcherzyku, a jeśli nie wypadają od codziennych zabiegów pielęgnacji włosów, jest przesunięty przez nowe włosy ponieważ dorasta pęcherzyka. Długość włosów jest kontrolowana poprzez długość fazy wzrostu, co nazywa się „anagen ‚. Tempo wzrostu włosów jest około pół cala miesięcznie, a więc jeśli masz rosnące fazę powiedzieć 2 lata, a następnie włosy wzrośnie do około 12 cali. Przy bardzo długich faz wzrostu, włosy rzeczywiście może rozwijać się do nogi!

Każdy pęcherzyk głowy włosy są niezależne i jednocześnie jeden włosy mogą rosnąć, następny może być odpoczynku. Chociaż teoretycznie nie ma ludzi rozpoznawane okresy linienia, niektóre sezonowy wydalaniem można było zaobserwować w niektórych osób. Niektóre badania wykazały, że może to być spowodowane zmianami hormonalnymi, które mogą mieć miejsce w różnych porach roku.

To naturalne stracić włosy każdego dnia podczas szczotkowania, czesania lub mycia szamponem. Około 50 do 150 włosów można rzucić normalnie, a jednocześnie istnieje szeroka zmienność osobnicza, to zmiany w obrębie danego osobnika, który ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o nadmierne wypadanie włosów. Dopóki nowe włosy są produkowane w tym samym tempie, jak te wypadnięciem, nie będzie żadnej różnicy w gęstości włosów. Jednakże, jeśli jest większa niż tracenie produkcji, występuje utrata włosów. Na przykład, jeśli osoba ta została utraty włosów dziennie 50 i zwiększa się do 100, dwa razy włosy by się obserwowało podczas czesania lub szamponu.
Artykuł napisany przez: