jaka dieta po usunieciu wyrostka robaczkowego

Dobry i zły z Atkinsa

Oto rozbić diety Atkinsa, za pośrednictwem trzech dobrych punktów do diety Atkinsa i trzech złych punktów diety Atkinsa.

Dieta Atkinsa trzy zalety.

1. Dieta Atkinsa spala tłuszcz. Po rozpoczęciu diety Atkinsa organizm przełącza się ze spalania węglowodanów na energię do spalania ketony, które pochodzą z tłuszczu na energię. Dieta Atkinsa jest zaprojektowane tak, aby to zrobić, dzięki czemu ciało staje się maszyną spalanie tłuszczu.

Diety Konwencjonalne używają pojęcia jeść mniej kalorii niż używać w ciągu dnia, które powoduje, że organizm do spalania zapasów tłuszczu. Dieta Podejście Atkins spala tłuszcz szybciej, bo się w mniej węglowodanów, a organizm jest zmuszony do spalania ciał ketonowych.

2.You nie są głodni na diecie Atkinsa. Dieta Atkinsa ma jesz swoje główne źródło białka z mięsa w każdym posiłku. Dzięki wykorzystaniu mięsa jako główne źródło białka organizm czuje się już pełny. Mięso trwa dłużej do strawienia, który utrzymuje się czujesz pełny dłużej.

3. Dieta Atkinsa ma korzyści zdrowotne. W badaniach dieta Atkinsa wykazano w niektórych obniżyć poziom cholesterolu, triglicerydów i ciśnienie krwi. Również dieta Atkinsa może pomóc w łagodzeniu objawów refluksu żołądkowego, cukrzyca i zespół bezdechu sennego.

Dieta Atkinsa trzy słabe punkty.

1. Dieta Atkinsa FAST spala tłuszcz. Toksyny, które zostały zbudowane w organizmie i przechowywane w komórkach tłuszczowych może być wypalana zbyt szybko, gdy po raz pierwszy rozpocząć dietę Atkinsa.

2.You może czuć się zmęczony na diecie Atkinsa. Gdy organizm przełącza źródła paliwa, z węglowodanów do ketonów w pierwszych dniach diety Atkinsa może czuć jakąś formę zmęczenia. Zmęczony uczucie powinno rozpocząć się na osiedlenie się, jak twoje ciało zaczyna się dostosować do diety Atkinsa.

3.You jedzą mniej warzyw na diecie Atkinsa. Dieta Atkinsa promuje więcej mięsa i mniej warzyw. Warzywa są ważnym źródłem składników mineralnych, błonnika i wapnia. Gdy twoje ciało przechodzi na dietę Atkinsa może ponieść stratę w spożyciu warzyw.

Po przeczytaniu trzech dobrych punktów diety Atkinsa i trzy złe punkty diety Atkinsa to do Ciebie i Twojego lekarza, aby zdecydować, czy dieta Atkinsa jest najlepszym wyborem dla Ciebie.

Artykuł napisany przez: